Content top line

Friday, December 28, 2018 - POOL PLAY


BCA (Bemidji Community Arena) - Map
Score (H) Home Time Visitor Score (V)
  Grand Forks Greyhounds 12:00 PM Hibbing/Chisholm  
  Eveleth/Gilbert 1:45 PM Bemidji  
  Hastings 3:30 PM Minot  
  Hibbing/Chisholm 5:15 PM Champlin Park  
  Virginia 7:00 PM Humboldt  
  Roseau 8:30 PM Hastings  

Nymore - Map
Score (H) Home Time Visitor Score (V)
  Humboldt 12:00 PM Grand Forks Seawolves  
  Devils Lake 1:45 PM Dryden  
  Roseau 3:30 PM Brainerd  
  St. Cloud 5:15 PM Grand Forks Greyhounds  
  Grand Forks Seawolves 7:00 PM Thief River Falls  
  Brainerd 8:30 PM Minot  

City (Nielson Reise Arena) - Map
Score (H) Home Time Visitor Score (V)
  Champlin Park 12:00 PM St. Cloud  
  Thief River Falls 1:45 PM Virginia  
  Bemidji 6:30 PM Devils Lake  
  Dryden 8:15 PM Eveleth/Gilbert  

Saturday, December 29, 2018 - POOL PLAY


BCA (Bemidji Community Arena) - Map
Score (H) Home Time Visitor Score (V)
  Grand Forks Greyhounds 8:00 AM Champlin Park  
  Bemidji 9:45 AM Dryden  
  Brainerd 11:30 AM Hastings  

Nymore - Map
Score (H) Home Time Visitor Score (V)
  Hibbing/Chisholm 8:00 AM St. Cloud  
  Devils Lake 9:45 AM Eveleth/Gilbert  
  Minot 11:30 AM Roseau  

City (Nielson Reise Arena) - Map
Score (H) Home Time Visitor Score (V)
  Humboldt 8:00 AM Thief River Falls  
  Grand Forks Seawolves 9:45 AM Virginia  

Sunday, December 29, 2018 - BRACKET PLAY


BCA (Bemidji Community Arena) - Map
Score (H) Home Time Visitor Score (V)
   North 4th 5:00 PM South 4th  
  East 3rd 6:45 PM West 3rd  
  North 1st 8:30 PM South 1st  

Nymore - Map
Score (H) Home Time Visitor Score (V)
   North 3rd 5:00 PM South 3rd  
  North 2nd 6:45 PM South 2nd  
  East 1st 8:30 PM West 1st  

City (Nielson Reise Arena) - Map
Score (H) Home Time Visitor Score (V)
  East 4th 5:00 PM West 4th  
  East 2nd 6:45 PM West 2nd  

Sunday, December 30, 2018 - FINAL ROUND


Sanford Center - Map
Score (H) Home Time Visitor Score (V)
  Headwaters 9:00 AM 1st Place  
  Blue Ox 10:45 AM 1st Place  
  Lumberjack 12:30 PM 1st Place  
  Championship 2:30 PM 1st Place  

BCA (Bemidji Community Arena) - Map
Score (H) Home Time Visitor Score (V)
  Headwaters 9:00 AM Consolation  
  Blue Ox 10:45 AM Consolation  
  Lumberjack 12:30 PM Consolation  
  Championship 2:30 PM Consolation  

 

Content bottom line