Content top line

2021-22 Brackets


Championship Bracket - Watch on LiveBarn

Paul Bunyan Communications

 
Minot
CONSOLATION CHAMPION
 Minot (6)
(HOME)



Consolation Game
1/2 2:30pm
BCA - Sanford Power Rink




(VISITOR)
Bismarck (5)
Bemidji (2)
North First Place
(HOME)

1/2 7:45am
BCA - First National Rink



South First Place
(VISITOR)
Minot (0)


Hibbing-Chisholm (7)
East First Place
(HOME)

1/2 7:30am
BCA - Sanford Power Rink



West First Place
(VISITOR)
Bismarck (0)
Bemidji (2)
(HOME)



Championship Game
1/2 2:45pm
BCA - First National Rink




(VISITOR)
Hibbing-Chisholm (5)
Hibbing-Chisholm
PBIHT
CHAMPION

Lumberjack Bracket - Watch on LiveBarn

Chop House, Cabin Coffee House, Bar 209

 
Roseau
CONSOLATION CHAMPION
 Eveleth-Gilbert (1)
(HOME)



Consolation Game
1/2 12:45pm
BCA - Sanford Power Rink




(VISITOR)
Roseau (11)
Brainerd (6)
North Second Place
(HOME)

1/1 8:30pm
BCA - First National Rink



South Second Place
(VISITOR)
Eveleth-Gilbert (5)


St. Cloud (9)
East Second Place
(HOME)

1/1 8:45pm
BCA - Sanford Power Rink



West Second Place
(VISITOR)
Roseau (8)
Brainerd (3)
(HOME)



Championship Game
1/2 1:00pm
BCA - First National Rink




(VISITOR)
St. Cloud (2)
Brainerd
LUMBERJACK
CHAMPION

Blue Ox Bracket - Watch on LiveBarn

 

 
Virginia
CONSOLATION CHAMPION
 Devils Lake (5)
(HOME)



Consolation Game
1/2 11:00am
BCA - Sanford Power Rink




(VISITOR)
Virginia (6)
Devils Lake (3)
North 3rd place
(HOME)

1/1 6:45pm
BCA - First National Rink



South 3rd Place
(VISITOR)
Grand Rapids (5)


Minnetonka (12)
East 3rd Place
(HOME)

1/1 7:00pm
BCA - First National Rink



West 3rd Place
(VISITOR)
Virginia (3)
Grand Rapids (2)
(HOME)



Championship Game
1/2 11:15am
BCA - First National Rink




(VISITOR)
Minnetonka (1)
Grand Rapids
BLUE OX
CHAMPION

 

 

Headwaters Bracket - Watch on LiveBarn

 

 
Thief River Falls
CONSOLATION CHAMPION
Grand Forks (1)
(HOME)



Consolation Game
1/2 9:15am
BCA - Sanford Power Rink




(VISITOR)
Thief River Falls (4)
Grand Forks (0)
North 4th place
(HOME)

1/1 5:00pm
BCA - First National Rink



South 4th Place
(VISITOR)
Minnesota River (6)


Thief River Falls (4)
East 4th Place
(HOME)

1/1 5:15pm
BCA - First National Rink



West 4th Place
(VISITOR)
Dodge County (6)
 Minnesota River (2)
(HOME)



Championship Game
1/2 9:30am
BCA - First National Rink




(VISITOR)
Dodge County (6)
Dodge County
HEADWATERS
CHAMPION