Content top line

Friday, December 29, 2017 - POOL PLAY


BCA (Bemidji Community Arena) - Map
Score (H) Home Time Visitor Score (V)
6 Virginia 12:00 PM Eagan 3
9 Chaska/Chanhassen 1:45 PM Bemidji 1
1 Superior 3:30 PM Grand Forks Seawolves 6
2 Eagan 5:15 PM Grand Forks Greyhounds 13
4 Northern Lakes 7:00 PM Brainerd 4
7 Eveleth-Gilbert 8:30 PM Superior 4

Nymore - Map
Score (H) Home Time Visitor Score (V)
3 Brainerd 12:00 PM Eden Prairie 7
1 St. Paul 1:45 PM Bismarck Red 4
2 Eveleth-Gilbert 3:30 PM Champlin Park 13
5 St. Cloud 5:15 PM Virginia 3
4 Eden Prairie 7:00 PM Minot 4
4 Champlin Park 8:30 PM Grand Forks Seawolves 2

City (Nielson Reise Arena) - Map
Score (H) Home Time Visitor Score (V)
9 Grand Forks Greyhounds 12:00 PM St. Cloud 0
19
Minot 1:45 PM Northern Lakes 2
6 Bemidji 6:30 PM St. Paul 2
5 Bismarck Red 8:15 PM Chask/Chanhassen 2

Saturday, December 30, 2017 - POOL PLAY


BCA (Bemidji Community Arena) - Map
Score (H) Home Time Visitor Score (V)
1 Virginia 8:00 AM Grand Forks Greyhounds 14
0 Bemidji 9:45 AM Bismarck Red 4
16 Champlain Park 11:30 AM Superior 0

Nymore - Map
Score (H) Home Time Visitor Score (V)
2 Eagan 8:00 AM St. Cloud 3
0 St. Paul 9:45 AM Chaska/Chanhassen 8
7 Grand Forks Seawolves 11:30 AM Eveleth-Gilbert 1

City (Nielson Reise Arena) - Map
Score (H) Home Time Visitor Score (V)
4 Brainerd 8:00 AM Minot 5
12 Eden Prairie 9:45 AM Northern Lakes 4

Sunday, December 30, 2017 - BRACKET PLAY


BCA (Bemidji Community Arena) - Map
Score (H) Home Time Visitor Score (V)
3  North 4th 5:00 PM South 4th 9
6 East 3rd 6:45 PM West 3rd 0
7 North 1st 8:30 PM South 1st 6

Nymore - Map
Score (H) Home Time Visitor Score (V)
6 (2OT)  North 3rd 5:00 PM South 3rd 5
1 North 2nd 6:45 PM South 2nd 4
5 East 1st 8:30 PM West 1st 7

City (Nielson Reise Arena) - Map
Score (H) Home Time Visitor Score (V)
1 East 4th 5:00 PM West 4th 2
3 East 2nd 6:45 PM West 2nd 6

Sunday, December 31, 2017 - FINAL ROUND


Sanford Center - Map
Score (H) Home Time Visitor Score (V)
2 Headwaters 9:00 AM 1st Place 1
1 Blue Ox 10:45 AM 1st Place 5
3 Lumberjack 12:30 PM 1st Place 4
5 Championship 2:30 PM 1st Place 4

BCA (Bemidji Community Arena) - Map
Score (H) Home Time Visitor Score (V)
2 Headwaters 9:00 AM Consolation 5
10 Blue Ox 10:45 AM Consolation 2
3 Lumberjack 12:30 PM Consolation 2
6 Championship 2:30 PM Consolation 3

 

Content bottom line