Content top line

2016/2017 Brackets


Championship Bracket

CK Dudley's



-Fargo
CONSOLATION CHAMPION
-St. Cloud
(HOME)


Consolation Game
Sunday, 1/1 @ 2:30 pm
BCA



(VISITOR)
-Fargo Blue 
Grand Forks 4
North 1st
(HOME)

Saturday, 12/31 @ 8:30 pm
BCA



South 1st
(VISITOR)
St. Cloud 0



Fargo Blue 1
East 1st
(HOME)

Saturday, 12/31 @ 8:30 pm
Nymore



West 1st
(VISITOR)
-Hermantown 5
-Grand Forks
(HOME)


Championship Game
Sunday, 1/1
@ 2:30 pm
Sanford



(VISITOR)
-Hermantown
-Hermantown
PBIHT
CHAMPION

Lumberjack Bracket:

Paul Bunyan Communications



-Bemidji
CONSOLATION CHAMPION
-Bemiji 
(HOME)


Consolation Game
Sunday, 1/1
@ 12:30 pm
BCA



(VISITOR)
-Fargo Black
Bemidji 1
North 2nd
(HOME)

Saturday 12/31 @ 6:45 pm
Nymore



South 2nd
(VISITOR)  Minot 4
-Mound Westonka 5
East 2nd
(HOME)


Saturday, 12/31 @ 6:45 pm
City (Nielson-Reise
)


West 2nd
(VISITOR)
-Fargo Black 2
-Minot
(HOME)


Championship Game
Sunday, 1/1
@12:30 pm
Sanford



(VISITOR)
-Mound Westonka
-Minot
LUMBERJACK
CHAMPION

Blue Ox Bracket:

Chop House, Cabin Coffee House, Bar 209



-Bismarck Red
CONSOLATION CHAMPION
-Bismark
(HOME)


Consolation Game
Sunday, 1/1
@10:45 am
BCA



(VISITOR)
-Brainerd
-Bismarck  Red 0
North 3rd
(HOME)

Saturday, 12/31 @ 5:00 pm
-



South 3rd
(VISITOR)
-Eagan 5
-Brainerd 3
East 3rd
(HOME)


Saturday, 12/31 @ 6:45 pm
BCA



West 3rd
(VISITOR)
-EGF 5
-Eagan
(HOME)


Championship Game
Sunday, 1/1
@ 10:45 am
Sanford



(VISITOR)
-EGF
-EGF
BLUE OX
CHAMPION

Headwaters Bracket:

Holiday Inn Express



-Bismarck White
CONSOLATION CHAMPION
-Bismark White 4
(HOME)


Consolation Game
Sunday, 1/1
@ 9:00 am
BCA



(VISITOR)
-Virginia 2
-Superior 5
North 4th
(HOME)

Saturday, 12/31 @ 5:00 pm
BCA



South 4th
(VISITOR)
-Bismark White 4
-Virginia 2
East 4th
(HOME)

Saturday, 12/31 @ 5:00 pm
Neilson-Reise



West 4th
(VISITOR)
-Wayzata 6
-Superior 3
(HOME)


Championship Game
Sunday, 1/1
@ 9:00 am
Sanford



(VISITOR)
-Wayzata 6
-Wayzeta
HEADWATERS
CHAMPION


Content bottom line